• I-V 8.00 - 17.00
  • J. Basanavičiaus 2h, LT - 28140 Utena, Lietuva
  • +370 389 58726
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

APIE MUS

Mes esame jau dešimtmetį sėkmingai veikianti įmonė, kurios pagrindinis tikslas – padėti klientui išspręsti visus su automobilio pardavimu ar pirkimu susijusius rūpesčius.

Pagrindinė UAB „Regtoma“ veikla – prekyba automobiliais iš Lietuvos bei ES šalių. Pas mus galite įsigyti bet kokios markės automobilių iš Lietuvos, Vokietijos, Austrijos, Italijos ar Prancūzijos. Jūsų patogumui, mūsų komanda padės sutvarkyti visus su automobiliu pirkimu bei pardavimu susijusius formalumus, todėl įsigyti ar parduoti automobilį Jums taps kur kas paprasčiau.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Patogu ir greita. Mūsų siūlomos paslaugos – profesionalios bei orientuotos į kliento poreikius. Mes vertiname Jūsų laiką todėl siekiame, kad automobilių pardavimas bei pirkimas būtų paprastas ir greitas!
  • Klientų poreikių atitikimas . Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl siūlome paprastus ir patogius sprendimus, tenkinančius Jūsų esamus ir būsimus poreikius.
  • Patikimumas –sudėtingus dalykus mes paverčiame paprastais todėl savo klientams  užtikriname profesionalią ir sąžiningą pagalbą automobilių pirkime bei pardavime.
  • Erdvi automobilių pardavimo aikštelė. Norite pardotuoti automobilį? Kviečiame tai padaryti mūsų automobilių pardavimo aikštelėje.

Galerija

Mūsų privalumai

Mes padėsime tai Jums padaryti už didžiasuią rinkos kainą bei sutvarkysime visus reikiamus formalumus.

Mūsų automobilių pardavimo aikštelėje galite įsigyti automobilių iš Lietuvos ar kitų Europos šalių, o mūsų patyrę specialistais Jums neleis pasiklysti automobilių gausoje ir padės išsirinkti geriausią, Jūsų lūkesčius atitinkantį variantą.

Gabename automobilius iš ES.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.